Sentralstyret

Arnt Rune Flekstad
Arnt Rune Flekstad

Partileder

Arnt Rune Flekstad er partileder i Liberalistene. Han er født i 1978, kommer fra Trondheim og jobber som prosjektleder.

E-post: arnt@liberalistene.org

Roald Ribe
Roald Ribe

Nestleder

Roald Ribe er nestleder i Liberalistene. Han er født i Stavanger i 1967, har bodd mesteparten av livet i Oslo området men også flere år i Frankrike og Brasil. Lang fartstid som utvikler og leder i IT-bransjen, jobber nå innen salg/markedsføring som selvstendig næringsdrivende.

E-post: roald@liberalistene.org

Geir Hoksnes
Geir Hoksnes

Partisekretær

Geir Hoksnes er partisekretær i Liberalistene. Han er født i 1982 og driver eget firma.

E-post: geir.hoksnes@liberalistene.org

Sadaf Dar
Ole T. Hoelseth

Styremedlem

Ole T. Hoelseth (51) kommer fra Sandefjord og ble valgt inn i sentralstyret i 2017. Han er Liberalistenes foreløpig eneste folkevalgte representant, ettersom han ble valgt inn på FrPs liste til Sandefjord kommunestyre i 2015. I tillegg til å ha hatt en lang rekke verv i FrP har han også vært ansatt som redaktør for partiavisen Fremskritt i 1990-1994. Til daglig arbeider Hoelseth som markedssjef for Rondane Høyfjellshotell, med base i Sandefjord. Han har fire barn og er gift.

E-post: ole.t.hoelseth@liberalistene.org

Jan-Øyvind Lorgen
Jan-Øyvind Lorgen

Styremedlem, helsepolitisk talsperson

Jan-Øyvind Lorgen ble valgt til sentralstyremedlem i Liberalistene i 2015, etter et år som vara i sentralstyret. Han er født i 1981 og er bosatt i Hedmark, hvor han er praktiserende allmennlege.

E-post: jan-oyvind@liberalistene.org

Eigil Knudsen
Fredrik Jomark

Styremedlem

Fredrik Jomark (28) er selvstendig næringsdrivende innen salg av murprodukter. Han har bakgrunn fra FpU, og som folkevalgt i Bjerke bydel. Fredrik er minarkist, med et ønske om en gradvis men tydelig overgang til et friere samfunn. Hans hjertesaker er veldedige organisasjoner, økonomi, og helsepolitikk.

E-post: fredrik.jomark@liberalistene.org

Kjell Bakke
Kjell Bakke

Styremedlem

Kjell Bakke er styremedlem i Liberalistene. Han er født i 1985, kommer fra Rogaland, er utdannet yrkessjåfør og jobber som lagermedarbeider – i tillegg til å være brannmann på deltid. Interessene inkluderer brettspill, film, filosofi og historie.

E-post: kjell@liberalistene.org

Wivikke Tank-Nielsen
Petter Holone

Varastyremedlem

Petter kommer fra Hønefoss og ble født i 1983. Han jobber med programmering av økonomisystemer. Petter bor i dag i Oslo med sin kone.

Epost: petter.holone@liberalistene.org

Austin Rasmussen
Austin Rasmussen

Varastyremedlem

Austin Rasmussen er varastyremedlem i Liberalistene. Han kommer fra USA, er født i 1988, og er utdannet i statsvitenskap. Interessene inkluderer reise, fiske, jakt, hestesport, media, filosofi og politikk.

Epost: austin.rasmussen@liberalistene.org

Harald Hansen
Stijn Van den Bruel

Varastyremedlem

Stijn Van den Bruel er varastyremedlem i Liberalistene. Han er født i 1986, bor i Alta og jobber som konsulent i IT-bransjen. Fritiden foretrekker han å tilbringe på fjellet.

Epost: stijn@liberalistene.org

Harald Hansen
Deniz S. Gungør

Varastyremedlem

Deniz er født og oppvokst i Oslo. Han flyttet til Nes Kommune i 2007. Han har arbeidet i sikkerhetsbransjen som hundefører, tekniker og selger siden 2004. Siden 2008 har han drevet eget selskap innen samme bransje. I tillegg er han opptatt av helse og miljø. Han har vært medlem i Liberalistene siden 2014. Han er i dag er også fylkesleder for Liberalistene i Akershus.

Epost: deniz@liberalistene.org