Sentralstyret

Ronny Skjæveland
Ronny Skjæveland

Partileder

Ronny Skjæveland er partileder i Liberalistene.

E-post: ronny@liberalistene.org

Roald Ribe
Roald Ribe

Politisk Nestleder

Roald Ribe er politisk nestleder i Liberalistene.

E-post: roald@liberalistene.org

Aleksander Aas
Aleksander Aas

Organisatorisk Nestleder

Aleksander Aas er organisatorisk nestleder i Liberalistene.

E-post: aleksander@liberalistene.org

Sadaf Dar
Jan-Øyvind Lorgen

Sekretær

Jan-Øyvind Lorgen er sekretær i Liberalistene

E-post: jan-oyvind@liberalistene.org

Amund Farberg
Amund Farberg

Styremedlem

Amund Farberg er styremedlem i Liberalistene.

E-post: amund.farberg@liberalistene.org

Nicolay Normann Grundt

Styremedlem

Nicolay Normann Grundt er styremedlem i Liberalistene.
Epost: nicolay.grundt@liberalistene.org

Daisy Sælen Hafstad

Styremedlem

Daisy Sælen Hafstad er styremedlem i Liberalistene.

E-post: daisy@liberalistene.org